Produkty:

eBiuletyn-Newsletter

Ładowarka Multione Seria M 3WDBrak produktów.

Zwrotny Multione seria M 3WD

To kompaktowe narzędzie, o niebanalnej i przemyślanej konstrukcji. Każdy jego element stworzony jest z myślą o jak największej wygodzie i użyteczności.

Precyzją:

Za tą cechę odpowiada przede wszystkim wbudowany system samopoziomujący. Ponadto dzięki znakomitemu sterowaniu każde z trzech kół napędzane jest osobnym hydromotorem, gdzie tylne pojedyncze koło ma funkcję sterującą. Taki trzypunktowy układ zapewnia znakomitą stabilność oraz, niespotykaną w innych miniładowarkach, zwrotność.

Zwrotoność:

M 3WD to miniładowarka o licznych zastosowaniach, doskonale dająca sobie radę w trudnym terenie o wąskich przejściach i potrzebie precyzyjnej manipulacji, np. osiedlowych uliczkach czy bogato zagospodarowanych ogrodach. Znajdzie swoje miejsce wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba wykonania podstawowych prac, jak przenoszenie lekkich i średnio ciężkich przedmiotów, standardowe aktywności ogrodowe (koszenie, spryskiwanie), budowlane (kopanie, wiercenie), praca na roli (spulchnianie gleby, podawanie paszy) czy związane z utrzymaniem (odśnieżanie, mycie).

...w budowie. Zapraszamy wkrótce.