Produkty:

eBiuletyn-Newsletter

Ładowarka Multione Seria MBrak produktów.

Podstawowa charakterystyka MULTIONE serii M

Przegubowa maszyna Multione jest to najlepsze rozwiązanie do wykonywania samodzielnych prac. Głównym celem przy projektowaniu maszyny Multione serii M było stworzenie wielofunkcyjnego urządzenia kompaktowego z wieloma przystawkami umożliwiającymi wykonywanie różnych prac. Maszyny są dostępne w dwóch wersjach silnikowych benzyna i diesel.Proste i skuteczne rozwiązania

Dzięki swojej konstrukcji i bardzo prostemu sterowaniu hydraulicznemu maszyny Multione są prostymi w obsłudze a przede wszystkim zwrotnymi urządzeniami które za pomocą dwóch dźwigni umieszczonej przy podłodze szybko zmieniają kierunek jazdy docierając w niedostępny teren dla innych maszyn.

Zapracowany przez cztery pory roku:

Multione serii M dzięki uniwersalnym rozwiązaniu znajdują uznanie u wielu klientów w różnych sektorach:
• Zieleń miejska , Parki – (koszenie, cięcie żywopłotu, odśnieżanie)
• Zakłady komunalne , Spółdzielnie Mieszkaniowe, Cmentarze – (odśnieżanie , zamiatanie , posypywanie piaskiem i solą dróg i ścieżek pieszych.)
• Firmy zakładające ogrody , prace ogrodnicze, budowa ogrodzeń -( glebogryzarka, niwelator, koparka, wiercenie otworów w ziemi)
• Place parkingowe i wokół budynków – (wywóz lub załadunek śniegu, zamiatanie, mycie pod ciśnieniem)
• Prace hobby, Transportowanie ładunku – Wykonanie wszystkich prac porządkowych wokół domu i innych zabudowań (może zastąpić kosiarkę, taczkę, koparkę i można łatwo usunąć śnieg z większego podwórka)

mz mz mz
Przyjemne z pożytecznym

Tak doskonale zaprojektowana maszyna jest wyposażona w napęd na 4 koła o dużej sile ciągu który umożliwia poruszanie się maszyną w trudnym terenie np. leśnym ciągnąc jednocześnie przyczepę. Każdy, kto wypróbował maszynę Multione wie, że to więcej niż Kład czy ciągnik, przy zastosowaniu ponad 50 przystawek możemy z łatwością wykonywać powierzone zadania i zmieniać ciągle przeznaczenie maszyny, również przyjemnie spędzając czas. Multione jest dobrym sposobem na stres i relaks. Maszyny określane są jako miniładowarki ponieważ z łatwością podnoszą, przenoszą i przewożą ładunki o określonej wadze za pomocą narzędzi jakie są dostępne w ofercie.

...w budowie. Zapraszamy wkrótce.