Produkty:

eBiuletyn-Newsletter

Ładowarka MULTIONE serii SBrak produktów.

Podstawowa charakterystyka MULTIONE serii S

Miniładowarki z serii S to stosunkowo niewielki sprzęt o znacznej mocy i wielu zastosowaniach. Posiadają wiele zalet i unikalnych cech, które pozwalają wykonać niezbędne pracę w szybki, łatwy, a zarazem precyzyjny sposób.

Niezawodne i profesionalne silniki

Wysoka moc i wydajność – w zależności od modelu, miniładowarki z serii S napędzane są odpowiednimi dla danych zastosowań silnikami. Ekonomiczny silnik Diesla marki Kubota przeznaczony jest dla modeli S520DT (moc 20KM) oraz S525DT (25 KM). Zaś w modelach S630+ montowany jest Diesel o znacznej mocy – 28KM (produkcji Yanmar). Bez względu na rodzaj, wszystkie silniki miniładowarek z tej serii odznaczają się znaczną trwałością

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb:

Seria S to także możliwość dopasowania sprzętu do indywidualnych potrzeb. Mnogość dodatkowych opcji sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Czy istotnym będzie poprawienie komfortu poprzez np. dokupienie ogrzewanej, szklanej kabiny, czy poszerzenie obszaru zastosowań (np. dzięki łańcuchom na koła), a może dodanie nowych funkcji (hak holowniczy) – ta miniładowarka może zostać zaopatrzona dokładnie w to, czego Państwo będziecie potrzebować. W mgnieniu oka może stać się np. funkcjonalną minikoparką!

mz mz mz
Ergonomia i bezpieczeństwo

Ten nowoczesny wytwór techniki skonstruowany został w oparciu o wysokie standardy bezpieczeństwa pracy, w połączeniu z jej komfortem. Montowane narzędzia nie zasłaniają widoku, panel sterujący jest przyjazny dla użytkownika i zapobiega niezamierzonym pomyłkom. Wszelkie problemy z pracą urządzenia (np. niski stan poziomu oleju) sygnalizowane są czytelnymi kontrolkami, zaś nisko umieszczony środek ciężkości gwarantuje utrzymanie przyczepności przy przestrzeganiu limitów wagowych dla urządzenia. Miniładowarki te posiadają ponadto wyprofilowane siedzenia, a produkowany hałas nie jest dotkliwy ani dla osób postronnych, ani dla użytkownika. Dodatkową cechą serii S jest umieszczony na stalowej ramie dach, osłaniający operatora maszyny.

...w budowie. Zapraszamy wkrótce.