Produkty:

eBiuletyn-Newsletter

Ładowarka MULTIONE serii SLZnaleziono 1 produkt.

Podstawowa charakterystyka MULTIONE serii SL

Miniładowarki z serii SL to niezwykle silne oraz wszechstronne maszyny o bogatej charakterystyce. Posiadają wiele opcji niedostępnych dla innych miniładowarek. Wyposażone w rozwiązania zgodne z najnowszą myślą techniczną,

Wyjątkową moc, uzyskaną dzięki napędowi na wszystkie cztery koła (z których za każde odpowiada niezależny hydromotor) oraz silnikom Diesla (Yanmar) o mocy odpowiednio 33KM i 40KM dla modeli SL835DT i SL840DTP. Powoduje to, że miniładowarka jest w stanie poradzić sobie z większością nawet najtrudniejszych prac w wymaganej dziedzinie.

Niezawodnosc i bezpieczenstwo

Wysoki poziom bezpieczeństwa, osiągnięty poprzez zastosowanie odpowiedniej konstrukcji oraz wyposażenia. Do tej kategorii z pewnością należy przypisać szerokie pole widzenia, uzyskane w wyniku odpowiedniego zaprojektowania narzędzi wymiennych oraz wysięgnika, alarmowe kontrolki na panelu sterującym czy wysoki współczynnik przyczepności pojazdu do podłoża, nawet na nierównym terenie. Niezwykle istotne przy wykonywaniu prac związanych z ciężkim ładunkiem jest także odpowiednie umieszczenie środka ciężkości, co perfekcyjnie zostało rozwiązane w tej serii produktów.

Ergonomia i komfort:

Komfort pracy, związany z nowoczesnym wyposażeniem, czyli ergonomicznymi siedzeniami, wyposażonymi w podłokietniki, dbającymi równocześnie o prawidłowe ułożenie kręgosłupa (nawet na nierównym terenie), łatwym dostępem do najpotrzebniejszych opcji i urządzeń czy niskim poziomem hałasu. Wprowadzony dla bezpieczeństwa, umieszczony na stalowej ramie, dach dodatkowo osłania przed słońcem i opadami, czyniąc pracę znacznie przyjemniejszą.

mz mz mz
Sila i wszechstronnosc

Przeznaczony do podnoszenia różnego rodzaju materiałów, a także do wykorzystywania narzędzi wymiennych na różnych wysokościach wysięgnik teleskopowy, wykonany w najbardziej optymalnym kształcie (układ H) z wzmocnionego materiału, podwójny. Jego perfekcyjne prowadzenie zapewnia 11-funkcyjny joystick, zaś sama konstrukcja odpowiada za stabilność nawet przy dużym załadunku. Najistotniejszy element składowy miniładowarek, jakim są wymienne narzędzia. W przypadku tej serii istnieje możliwość połączenia z niemal każdym z prezentowanych kilkudziesięciu z nich. Zwiększa to możliwości miniładowarki o takie funkcje jak koszenie rowów i poboczy, zbieranie kiszonki, tworzenie rowków w poprzek asfaltu czy inne prace ogrodniczo-rolniczo-utrzymawczo-budowlane