Produkty:

eBiuletyn-Newsletter

Ładowarka MULTIONE serii GTBrak produktów.

Wielki i potezny MULTIONE serii GT

Ta seria miniładowarek to połączenie maksymalnych możliwych rozmiarów i wielozadaniowości, dostępnej tylko dla maszyn o tak dużej mocy i udźwigu. Multione serii GT potrafi przewozić materiały nawet przy znacznym obciążeniu, nadal zaliczając się do maszyn swojej klasy (co pozwala na ich transport z wykorzystaniem lawet i samochodów skrzyniowych).

Naped na dwie osie i mocny DIESEL: Napęd 4WD (na cztery, osobno napędzane przez hydromotory koła), co jest fenomenem w przypadku tej wielkości pojazdów. Stąd też dużą uwagę poświęcono elementom konstrukcji zapewniającym prawidłowe działanie napędu. Silnik o dużej mocy, który podoła nawet najcięższym wyzwaniom stawianym przed miniładowarką GT. Zarówno model GT50DT i GT950DT zasilane są przez Yanmar – silniki Diesla, których moc to aż 49KM.

Solidna konstrukcja: Podwójny wysięgnik teleskopowy o wzmocnionej konstrukcji, wykonany na kształt litery H. Kontrolowany łatwym w użyciu joystickiem o 11 lub 8 funkcjach (dla modelu GT50DT), pozwala na precyzyjne poruszanie zamontowanymi na nim narzędziami. Doskonała konstrukcja sprawia, że ciężar ładunku (nawet 2500kg) nie przeważy maszyny bez względu na położenie ramienia wysięgnika. Seria GT to jednak coś więcej niż powiększenie masy i rozrost konstrukcji. To także możliwość wykorzystania takich narzędzi jak np. hydrauliczny niwelator, czego nie zapewnią pozostałe maszyny. Seria GT przeznaczona jest zatem dla najbardziej wymagających Klientów, którzy wymagają pełnej funkcjonalności oraz trwałego i pewnego rozwiązania.

Komfort i uzytecznosc: Oprócz standardowego wyposażenia istnieje możliwość zwiększenia komfortu oraz użytecznych właściwości urządzenia Multione poprzez zakup wyspecjalizowanych elementów, takich jak opony do prac w ogrodzie, kabina z ogrzewaniem, dodatkowy balast czy nawet klimatyzacja.

...w budowie. Zapraszamy wkrótce.