Produkty:

eBiuletyn-Newsletter

Master2018 Maszyny rolnicze Przetestuj i kup ! 20 maj 2018

AKTUALNIE PATRONAT MEDIALNY OBJELI:

1. Radio Biper

2. Ogłoszeniowa

3. APRA polska prasa rolnicza

4. AgroBiznes Lubelski Magazyn Rolniczy

 

O pokazie w mediach (Informacja o evencie): 

1. RADIO BIPER:  ( https://www.radiobiper.info/2018/04/13/wystawy-i-pokazy-sprzetu-rolniczego-master-2018-zaproszenie )

2. Rolnicy.pl ( https://www.rolnicy.pl/zaproszenie--biala-podlaska-20-maj-2018--master2018-maszyny-rolnicze---przetestuj-i-kup-ix-edycja-wystawy-i-pokazow-pracy-ciagnikow-ladowarek-hal-maszyn-rolniczych-zielonkowych-sadowniczych-lesnych-nwentarskich-komunalnych-ogrodniczych-oraz-srodkow-rolniczotechnicznoserwisowych.html )

3.  AGROBIZNES Lubelski magazyn rolniczy

 

WYDARZENIE NA FACEBOOKU https://web.facebook.com/events/173221496634956/permalink/177134942910278/ 

_________________________________________________________________________________

Opis: 

Pragniemy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w IX Edycji pokazów polowych uprawy i siewu połączonego z wystawą maszyn rolniczych, zielonkowych, sadowniczych, inwentarskich, komunalnych oraz leśnych jak również prezentacja hali dalej zwanym wydarzeniem pt . „#MASTER2018 MASZYNY ROLNICZE – PRZETESTUJ I KUP!” organizowanych przez Naszą rodzinną firmę MASTER Płodowscy i wspólnicy sp. j., które odbędą się w dniu 20 maja 2018 r. (niedziela) od godz. 11.00. szczegóły na stronie : www.master-ciagniki.pl

 

W imieniu firmy MASTER Płodowscy i wspólnicy spółka jawna mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w wydarzeniu w dniu 20 maja 2018r., pokazy i wystawa zwana dalej eventem pod nazwą
„#MASTER2018 Maszyny Rolnicze - Przetestuj i kup” to już IX Edycja ! WYSTAWY I POKAZÓW PRACY: CIĄGNIKÓW, ŁADOWAREK, HAL, MASZYN ROLNICZYCH, ZIELONKOWYCH, SADOWNICZYCH, LEŚNYCH, NWENTARSKICH, KOMUNALNYCH, OGRODNICZYCH ORAZ ŚRODKÓW ROLNICZO – TECHNICZNO – SERWISOWYCH organizowanych przez Naszą rodzinną firmę MASTER Płodowscy i wspólnicy sp. j. w
 punkcie sprzedaży. Jako cykliczna impreza robiona przez firmę MASTER od 2009 roku pod różnymi nazwami których celem jest promocja rolnictwa w naszym regionie. W tegorocznych pokazach chcemy szczególnie skoncentrować się na promocji Województwa Lubelskiego poprzez zaprezentowaniu sprzętów dostosowanych do małych, średnich i dużych Gospodarstw Rolnych, firm produkcyjnych oraz technologicznych. Zaprezentowane zastaną innowacyjne z polski i zagranicy jako opcje ułatwiające pracę w rolnictwie czy w firmie niezmiernie przydatne do precyzji i komfortu pracy. W czasie pokazów i wystawy #MASTER2018 daję możliwość producentom i dystrybutorom do zaprezentowania najnowszych propozycji sprzętów innowacyjnych oraz środków stosowanych w produkcji rolnej. Nasze targi to doskonała platforma do wymiany doświadczeń przedstawicieli branży rolniczej z rolnikami przedstawicielami firm, szkołami i instytucjami obsługującymi branże rolniczą w tym doradcy, instytucję wspomagające itp. W pokazach zaprezentujemy nowości na sezon 2018 promując Województwo Lubelskie jak również produkty lokalne i usług edukacyjne.

Organizowane wydarzenie na przestrzeni lat zmieniało i doskonaliło swój kształt, także dzięki znakomitej współpracy z lokalnymi przedstawicielami firm.
W roku 2017 w wydarzeniu brało udział ponad 47 firm z Polski i zagranic .

W tym roku przewidywany w godzinach od 11 do 18 godz. dnia 20 maja 2018r. Ważną częścią eventu, który z roku na rok ściąga coraz to więcej zainteresowanych osób jest konkurs „Perfekcyjny gospodarz” polegający na cofaniu przyczepą z ciągnikiem na czas oraz nie miej budzący emocję konkurs „Rzut oponą na odległość”. W trakcie pokazu przeprowadzany jest także konkurs dla dzieci „Mały perfekcyjny gospodarz” co pozwala na przyjazd na event całych rodzin i zapewnienie im różnych atrakcji. Do stałych elementów imprezy, cieszących się coraz większą popularnością należą pokazy nowości; czyli praca w polu maszyn ostatnio wprowadzonych na rynek co pozwala zadowolić różne grupy odbiorców w każdym wieku,
a rozpoznawalność i klasa zaproszonych w tym roku wykonawców z pewnością przyciągnie tłumy. Event organizowany przez firmę MASTER jest cyklicznym majowym wydarzeniem rozpoznawanym na ścianie wschodniej.

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Naszych pokazach, która jest jednym z większych pokazów rolniczych na Lubelszczyźnie, jednym z najbardziej rolniczych regionów w Polsce.

Uczestnictwo w pokazach jest bezpłatne,
Organizator: MASTER – Płodowscy i wspólnicy sp. j. 21- 500 Biała Podlaska, ul. Poprzeczna 21A.
Tel. 83 378 62 20; 502 843 618; 508 490 800; Fax 83 378 62 21. Email:anna_plodowska@wp.pl; antoniplodowski@wp.pl;
www.master-ciagniki.pl ; FB eventu:https://web.facebook.com/events/173221496634956

" * Zapytanie ofertowe do przedstawienia do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wymaga wypełnienia oznaczonych * pól. "