Produkty:

eBiuletyn-Newsletter

SERWIS

 

Kontakt z serwisem:  Konrad Płodowski tel. 511 103 958 / Antoni Płodowski tel. 502 843 618 e-mail: antoniplodowski@wp.pl


PROFESJONALNY serwis i PRZEGLĄD (gwarancyjny i pogwarancyjny) ciągników, ładowarek, MASZYN i urządzeń ROLNICZYCH, SADOWNICZYCH I KOMUNALNYCH.

 

Nasza firma świadczy Usługi serwisowe zarówno w siedzibie firmy, jak również w miejscu wskazanym przez klienta, gdyż posiadamy na  wyposażeniu samochody serwisowe.

Dobre wyposażenie warsztatu mechanicznego oraz wieloletnie doświadczenie serwisowe pozwala nam dokonywać napraw i przeglądów ciągników, ładowarek, kombajnów i maszyn rolniczych, a także świadczyć inne usługi, takie jak np. układu klimatyzacji.


Nasza firma nawiązuje współprace z najlepszymi i cenionymi przez klientów producentami maszyn rolniczych, sadowniczych i przemysłowych a wszystko z myślą o rozwoju i rozbudowie Państwa gospodarstw, sadów i biznesu na miarę krajów Europejskich i wymogów Unijnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Firma Master: Zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz części zamienne między innymi: filtry i oleje. 
Oferuje sprzedaż oraz ich serwis sprzętów rolniczych, sadowniczych, komunalnych i przemysłowych jak również hal na bal namiotowych magazynów bezfundamentowych.

 

Oferujemy:
· przeglądy i naprawy ciągników, kombajnów i ładowarek oraz maszyn komunalnych i ogrodniczych
· przeglądy 
· naprawy maszyn rolniczych i komunalnych różnych marek
· kapitalne remonty silników, skrzyń biegów
· naprawy instalacji hydraulicznej i elektrycznej
· składanie silnika i rozpoławianie CIĄGNIKÓW

· wykonujemy KORZTORYSY przed naprawą

· doradztwo i ocena techniczna
· sewis między innymi ciągników: FARMER, LANDINI, URSUS, BELARUS, PROKMAR, itp.
·