Produkty:

eBiuletyn-Newsletter

Ciągnik FARMER TE (76-86 KM)

Ciągniki FARMER z serii TE zbudowane są na podzespołach renomowanej włoskiej firmy CARRARO. Wyposażone w ekonomiczny cztero-cylindrowy silnik firmy John Deere w 3 wariantach mocy 76, 82 i 86KM.

Zastosowana jednostka napędowa jest prostym, turbodoładowanym dieslem, posiadającym certyfikat emisji spalin TIER IIIA. Ciągnik pracując z tym silnikiem jest cichy oraz ma długą żywotność co jest związane z jakością i potwierdzone przedłużoną gwarancją do 1500 mtg*. Skrzynia biegów jest mechaniczna, zsynchronizowana, posiada 12 biegów do przodu i 12 do tyłu przełączane za pomocą dźwigni rewersu umieszczonej pod ręką z lewej strony. Opcjonalnie jest dostępna skrzynia z półbiegami załączanymi pod obciążeniem o 24 przełożeniach (24x24). Zastosowane w skrzyni biegów koła zębate z zębami skośnymi gwarantują cichą pracę oraz łatwe operowanie dźwignią biegów.

Nowoczesna kabina odpowiada wszelkim normom bezpieczeństwa, a wszechstronnie przeszklona pozwala na doskonałą widoczność w każdych warunkach pracy. Wszystkie sterowniki, panel oraz dźwignie w kabinie operatora umieszczone są tak aby  były czytelne i łatwe w dostępie.

Wyposażenie standardowe ciągnika:

- skrzynia biegów z rewersem mechanicznym;

- szybkość jazdy ok. 40km/h;

- napęd 4x4;

- dwuobiegowy układ pneumatyczny ze sprężarką;

- komplet obciążników przednich;

- regulowany zaczep transportowy CBM;

- ramiona hakowe II kat.;

- 6 wyjść hydraulicznych;

- oświetlenie robocze przód i tył (8 reflektorów);

- wentylowana i ogrzewana kabina z komfortowym fotelem firmy Granit.

Wyposażenie opcjonalne:

- skrzynia 24x24 (półbiegi pod obciążeniem);

" * Zapytanie ofertowe do przedstawienia do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wymaga wypełnienia oznaczonych * pól. "