Produkty:

eBiuletyn-Newsletter

Prasa belująca zmiennokomorowa Z589/3 - METAL FACH

Prasa belująca zmiennokomorowa Z589 jest prasą przeznaczoną do zbierania i zwijania materiału roślinnego (siana, podsuszonej trawy oraz słomy) w bele o kształcie cylindrycznym. 

9.    centralne smarowanie łańcuchów

rasa umożliwia wykonywanie bel o szerokości 1.200 mm i średnicy od 500 mm do 1.600 mm. 
Prasa posiada podajnik widłowy (Z589/3) lub rotor z nożami (Z589/2), w którym noże można wyłączyć w dowolnej chwili. Noże posiadają indywidualne zabezpieczenia sprężynowe a teoretyczna długość cięcia wynosi ok. 77 mm. 
Prasa posiada możliwość płynnego ustawiania stopnia zgniotu zbieranego materiału, który regulowany jest ręcznie na rozdzielaczu w maszynie. Możemy wybrać zwijanie bel o dużym zagęszczeniu od samego początku zwijania (twardy rdzeń) oraz bele z rdzeniem o mniejszej gęstości, a warstwę zewnętrzną o większym zagęszczeniu (jak w prasach stałokomorowych), co wyróżnia naszą prasę na tle konkurencyjnych wyrobów.
Panel sterowania umożliwia operatorowi ustawianie i śledzenie poszczególnych etapów pracy maszyny, od poprawnego ładowania komory i zwiększanie średnicy beli do etapu wiązania, wypuszczenia beli i zamknięcia maszyny w celu rozpoczęcia nowego cyklu pracy.

Wyposażenie standardowe:
1.    panel sterowania 
2.    rampa wyładowcza
3.    ogumienie 400/60 -15,5 
4.    gumowe koła podbieracza 
5.    regulowany zaczep
6.    szerokokątny wałek przekaźnika mocy ze sprzęgłem ciernym
7.    obwiązywacz siatką 
8.    obwiązywacz podwójnym sznurkiem 

" * Zapytanie ofertowe do przedstawienia do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wymaga wypełnienia oznaczonych * pól. "