Produkty:

eBiuletyn-Newsletter

Karczownik SAMSON 50Parametry techniczno-eksploatacyjne:
Minimalna wymagana moc ciągnika min. 60 KM
Obroty WPT
540 obr./min. 
Szerokość robocza
50 cm
Głębokość robocza
16 lub 20 cm
Prędkość robocza
0,6 - 2,0 km/h WYMAGANE BIEGI PEŁZAJĄCE W CIĄGNIKU
Prędkość robocza
1-1,5 km/h

Maszyna sprawdza się zarówno na plantacji porzeczek, malin jak i aronii.

Karczownik SAMSON 50 do porzeczek/ malin / aronii jest jednym z serii karczowników wyprodukowanych przez naszą firmę. Przeznaczony jest do dokładnego rozdrobnienia i zniszczenia  karp krzewów i korzeni po wcześniejszym ścięciu części nadziemnej przy pomocy, naprzykład kosiarko-rozdrabniacza.
Zadaniem karczownika jest oczyszczenie pola i przygotowanie plantacji przykładowo pod nowe nasadzenia. Korzenie i karpy zostają dobrze rozdrobnione i zmieszane z ziemią. Dzięki precyzyjnej pracy maszyny unika się w późniejszym okresie wyrastania odrostów z fragmentów korzeni.

Karczownik "SAMSON" wyróżnia się super wytrzymałą przekładnią, dostosowaną do pracy w ciężkich warunkach. Innowacyjnym rozwiazaniem zastosowanym w karczowniku są wytrzymałe pasy, które chronią maszynę oraz ciągnik przed uszkodzeniem. Noże wykonane zostały z wyskokojakościowej stali, odpornej na ścieranie.

" * Zapytanie ofertowe do przedstawienia do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wymaga wypełnienia oznaczonych * pól. "