Produkty:

eBiuletyn-Newsletter

Firma Master uczestniczyła w XVI Powiatowy Przegląd Twórczości Dorosłych i Jubileuszu v -lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Olszynie w dniu 17.06.2018 r. Ewent zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Wójt Gminy Rokitno oraz Gminna Instytucja Kultury w Rokitnie.

 

Konkursy zorganizowane przez Wójta Gminy Rokitno Jacka Szewczuka na XVI Powiatowym Przeglądzie Twórczości Artystycznej Dorosłych i Jubileuszu V -lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Olszynie w dniu 17.06.2018 r.

na „Najlepsze Pierogi”;

na „Najsmaczniejszą Drożdżówkę”

na „Super Babę” Super Chłopa” Olszyna'2018r.

 

WYNIKI KONKURSÓW ZORGANIZOWANYCH PRZEZ FIRME MASTER PŁODOWSCY I WSPÓLNICY SP.J. podczas XVI POWIATOWEGO PRZEGLĄDU TWURCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ DOROSŁYCH I JUBILEUSZU V -LECIA KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH W OLSZYNIE w dniu 17.06.2018 r.

Laureaci w konkursie „RZUT OPONĄ” zorganizowanych przez firmę MASTER Płodowscy i wspólnicy sp.j. podczas XVI Powiatowego Przeglądu Twórczości Artystycznej Dorosłych i Jubileuszu V -lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Olszynie w dniu 17.06.2018 r. :

I miejsce - Grzegorz Olszewski.

II miejsce - Rafał Łukaszuk.

III miejsce - Tomasz Pietraszuk.

IV miejsce - Tomasz Semeniuk.

V miejsce - Paweł Olszewski.

VI miejsce - Marek Walczewski.

VII miejsce - Robert Szamuk.

VIII miejsce - Beata Olszewska.

IX miejsce - Piotr Romaniuk.

X miejsce - Waldemar Szydło.

Nagrody do w/w konkursu ufundowane przez producentów maszyn rolniczych Jar-Met #RozsiewaczNawozów (lejek) nagroda główna . @BOMET #Koszulki #Polar #Teczki #Torby #Notesy #Długopisy#Zapalniczki itp. @Talex #Smycze. @AgroLift #Koszulki #Wiaderka. @MetalTechnik #Gadżety. @Dexwal #Gadżety. @Swimer #Gadżety. @Cynkomet #Gadżety.

Laureaci w konkursie „MAŁY PERFEKCYJNY GOSPODARZ Z FANTAZJĄ” [konkurs plastyczny „wymarzony ciągnik z maszyną rolniczą w gospodarstwie”] zorganizowanych przez firmę MASTER Płodowscy i wspólnicy sp.j. podczas XVI Powiatowego Przeglądu Twórczości Artystycznej Dorosłych i Jubileuszu V -lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Olszynie w dniu 17.06.2018 r. :

I miejsce - Martyna Szamuk

II miejsce - Roksana Łukaszuk

III miejsce - Jakub Łukaszuk

IV miejsce - Łukasz Szamuk

V miejsce - Melania Szydło

VI miejsce - Aleksander Żmudziński

VII miejsce - Klaudia Lisowska

VIII miejsce - Natalia Lisowska

IX miejsce - Jakub Szydło

X miejsce - Kacper Szamuk

Nagrody do w/w konkursu ufundowane przez producentów maszyn rolniczych m.in.: @BOMET #Torby #Notesy #Długopisy itp. @Talex #Smycze. @AgroLift #Koszulki. @MetalTechnik #Gadżety. @Dexwal #Gadżety. @Swimer #Gadżety. @Cynkomet #Gadżety.

W imieniu firmy Master i laureatów dziękuję producentom za przekazane nagrody. Wszystkim laureatom konkursu gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Z rąk wójta Jacka Szewczuka odebraliśmy statuetkę “Przyjaciela Gminy Rokitno”. W imieniu rodzinnej firmy „MASTER Płodowscy i wspólnicy sp.j.” dziękujemy za docenienie naszej pracy. Postaramy się włożyć dużo siły w kontynuację wspierania naszej społeczności. Działając globalnie wspieramy lokalnie nie tylko uczestnicząc w imprezach jak również ściągając nowe technologie. Dziękujemy jeszcze raz za wyróżnienie.

Dla Ekipy Radio Biper też była to wyjątkowa impreza. Z rąk wójta Jacka Szewczuka odebrali statuetkę “Przyjaciela Gminy Rokitno”. „Tu naprawdę widać jak ciężko pracują w palącym słońcu plenerze”. Dziękujemy, że jesteście z nami naprawdę w naszym regionie widać waszą ciężką pracę. Uważam, że Radiobiper jest dla osób żyjących naszego regionie oczami i uszami dziejących się wydarzeń.

 

MASTER PŁODOWSCY I WSPÓLNICY SP.J. (punkt wystawowy przy E-30 w Białej Podlaskiej) www.master-ciagniki.pl

" * Zapytanie ofertowe do przedstawienia do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wymaga wypełnienia oznaczonych * pól. "