Produkty:

eBiuletyn-Newsletter

HALE bezfundamentowe 12m. Firmy Progress.

Hala bezfundamentowe o szerokości 12 m.      

Typ: "Hale na bale" i nie tylko.

Dłigość wg. zamówienia klienta (co 2 m. wręga). 

Firma Master Płodowscy i wspólnicy sp. j. jest "WYŁĄCZNYM DYSTRYBUTOREM Hal na Bal"

firmy Zakład Mechaniczny PROGRESS na ścianę wschodnią Polski wzdłuż rzeki Wisły.

Do pobrania specyfikacja hali na bale 12m.

HALE NA BALE są liderem w produkcji bezfundamentowych hal. Konstrukcje gwarantują Państwu zabezpieczenie przed działaniem warunków atmosferycznych zarówno mienia w postaci maszyn i urządzeń jak również dają możliwość przechowania płodów rolnych takich jak np. baloty słomy.

Hale o tej konstrukcji dają nieograniczone możliwości w dopasowaniu konstrukcji do Państwa potrzeb. Dzięki segmentowej konstrukcji nasze hale możecie Państwo rozbudować w dowolnym momencie o kolejne segmenty – długość hali jest dowolna.

Zastowanie w produkcji wysokogatunkowej stali oraz cynkowanie gotowego produktu daje gwarancję długowieczności a zastosowanie nowoczesnych maszyn w procesie produkcji gwarantuje najwyższą jakośc wykonania.

Naszą gwarancją jest grono zadowolonych klientów.

Zapraszamy do kontaktu oraz nawiązania współpracy!

Opis konstrukcji:

Konstrukcja nośna wykonana z rury ocynkowanej fi 60mm x 2,0 mm2 oraz rury fi 40mm x 2,0 mm połączonych ze sobą kratownicą wykonaną z pręta zbrojeniowego dzięki takiemu zabiegowi konstrukcja jest kilkukrotnie trwalsza od profilu OV 90 – potwierdzeniem tego jest kilkukrotnie wyższa waga oferowanej przez nas konstrukcji względem projektów konkurencyjnych firm. Całość konstrukcji cynkowana ogniowo obustronnie. Konstrukcja kryta najwyższej jakości plandeką zbrojoną siatką o gramaturze 900 gr/m2. Kolorystyka według palety RAL – plandeka zaoczkowana na początku oraz na końcu daje możliwość przedłużenia w przyszłości. Kotwienie konstrukcji do podłoża kotwami o długości 1,0 m do 1,5 m w zależności od rodzaju gruntu.

 

" * Zapytanie ofertowe do przedstawienia do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wymaga wypełnienia oznaczonych * pól. "