Produkty:

eBiuletyn-Newsletter

Rozdrabniacz ECO 100

Łącząc wieloletnie doświadczenie, precyzję i wysoką jakość użytych materiałów powstała całkiem nowa seria lekkich kosiarek bijakowych ECO.  

Swoje zastosowanie znajdą one z pewnością przy pracach związanych z wykaszaniem terenów zieleni miejskiej, poboczy jak również w sadach czy mniejszych gospodarstwach rolnych. Mayna w standardzie wyposażona została w wał kopiujący oraz młotki bijakowe. Pozwoli to między innymi na rozdrobnienie nawet drobnych gałęzi, które pojawią się podczas pracy w terenie. Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu mocy kosiarki te będą idealne do lekkich ciągników sadowniczych czy komunalnych. Dodatkowo modele 135 i 150 można wyposażyć w przesuw hydrauliczny znacznie poprawiający jakość i komfort pracy. Korpus kosiarki wykonany jest z wytrzymałych i lekkich materiałów umożliwiającą jej wieloletnią eksploatacje.

Każdy z modeli w podstawie wyposażony jest w wał napędzający, łańcuchy ochronne, młotki bijakowe odpowiednio 16szt, 22szt, 24szt.

WOM: 460 Nm, sprzęgło-kołek ścinany, L-860 mm

Typ kosiarki ECO 100
Szerokość koszenia 1,00m
Zapotrzebowanie mocy (KM) 18
Ilość bijaków 16
Prędkość obrotowa WOM (obr/min) 540
Masa 253 Kg
Wał przekaźnika mocy 460 Nm

 

" * Zapytanie ofertowe do przedstawienia do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wymaga wypełnienia oznaczonych * pól. "