Produkty:

eBiuletyn-Newsletter

Rozdrabniacz uniwersalny Leopard 250

Rozdrabniacz uniwersalny LEOPARD, to maszyna przeznaczona do niszczenia pozostałości po zbiorach roślin oraz do rozdrabniania ściętych gałęzi drzew i krzewów, doskonale nadaje się do mulczowania łąk i pastwisk

 Maszyna występuje w czterech szerokościach roboczych L 1,6 m; L 2,0 m; L 2,5 m; L 2,8 m. Masywna, przemyślana konstrukcja zapewnia bezawaryjną pracę przez cały okres eksploatacji. Istnieje możliwość zmiany wysokości cięcia poprzez regulowane zawieszenie kół. Leopard zamiast kół podporowych może być również wyposażony w wał kopiujący z regulacją wysokości. Maszyny standardowo wyposażone są w hydrauliczny prze­suw ramy. Fabrycznie w Leopardzie producent stosuje noże typu „Y”, ale istnieje możliwość zastosowania noży innego typu lub bijaków. Urządzenie napędzane jest z WOM ciągnika za pośrednictwem wału przegubowo-teleskopowego (830 Nm, sprzęgło kołek ścinany) 540 Obr/ min.

Typ kosiarki Z908/2
Szerokość koszenia 2,5 m
Zapotrzebowanie mocy (KM) 75
Prędkość obrotowa WOM (obr/min) 540
Masa 610 kg
Ilość noży Y/młotków bijakowych 80/40
Wał przekaźnika mocy (sprzęgło kołek ścinany) 830 Nm

" * Zapytanie ofertowe do przedstawienia do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wymaga wypełnienia oznaczonych * pól. "